Contact

Printall AS

Tala 4
Tallinn 11415 Estland
Reg. nr. 10092701

Email: printall@printall.ee
Tel: +372 669 8400
Fax: +372 669 8421



Tõnis PeeboVerkoopdirecteur

E-mail: tonis@printall.ee
Tel: +372 5038555
Tel: +372 669 8484
Fax: +372 669 8426

Anne Aavik-TaasväliVerkoopmanager

E-mail: anne@printall.ee
Tel: +372 5130049
Tel: +372 669 8463
Fax: +372 669 8426
Estland, Letland, Litouwen

Edvin OllinVerkoopmanager

E-mail: edvin@printall.ee
Tel: +372 58553116
Tel: +372 669 8445
Fax: +372 669 8426
Finland

Katrin KasakVerkoopmanager

E-mail: katrin.kasak@printall.ee
Tel: +372 53087722
Tel: +372 669 8422
Fax: +372 669 8426
Denemarken, Noorwegen, Verenigd Koninkrijk

Joosep ToolVerkoopmanager

E-mail: joosep@printall.ee
Tel: +372 55599777
Tel: +372 669 8464
Fax: +372 669 8426
Zweden, Denemarken, Verenigd Koninkrijk

Andres OttasVerkoopmanager

E-mail: andres@printall.ee
Tel: +372 5149874
Tel: +372 669 8438
Fax: +372 669 8426
Nederland, België

Merili TurjaVerkoopmanager

E-mail: merili@printall.ee
Tel: +372 5281395
Tel: +372 669 8485
Fax: +372 669 8426
Duitsland

Aare PuurManager Speciale Projecten

E-mail: aare@printall.ee
Tel: +372 55544190
Tel: +372 669 8466
Fax: +372 669 8426

Karolin KarotamAccountmanager

E-mail: karolin@printall.ee
Tel: +372 53487778
Tel: +372 669 8461
Fax: +372 669 8426
Zweden, Denemarken, Noorwegen, Nederland, België, Frankrijk, Rusland

Maria KolmarAccountmanager

E-mail: maria@printall.ee
Tel: +372 5244433
Tel: +372 669 8466
Fax: +372 669 8426
Estland, Letland, Litouwen

Meeli LestmannAccountmanager

E-mail: meeli@printall.ee
Tel: +372 5246625
Tel: +372 669 8420
Fax: +372 669 8426
Estland, Finland

Katrin TaaringAccountmanager

E-mail: katrin@printall.ee
Tel: +372 5110032
Tel: +372 669 8439
Fax: +372 669 8426
Finland, Zweden, Denemarken, Nederland, Frankrijk

Irke MälgandAccountmanager

E-mail: irke@printall.ee
Tel: +372 56917964
Tel: +372 669 8486
Fax: +372 669 8426
Estland, Duitsland