Ota yhteyttä

Printall AS

Tala 4
Tallinn 11415 Viro
Y-tunnus 10092701

Sähköposti: printall@printall.ee
Puhelin: +372 669 8400
Faksi: +372 669 8421



Tõnis PeeboMyyntijohtaja

Sähköposti: tonis@printall.ee
Puhelin: +372 5038555
Puhelin: +372 669 8484
Fax: +372 669 8426

Anne Aavik-TaasväliMyyntipäällikkö

Sähköposti: anne@printall.ee
Puhelin: +372 5130049
Puhelin: +372 669 8463
Fax: +372 669 8426
Viro, Latvia, Liettua

Edvin OllinMyyntipäällikkö

Sähköposti: edvin@printall.ee
Puhelin: +372 58553116
Puhelin: +372 669 8445
Fax: +372 669 8426
Suomi

Katrin KasakMyyntipäällikkö

Sähköposti: katrin.kasak@printall.ee
Puhelin: +372 53087722
Puhelin: +372 669 8422
Fax: +372 669 8426
Tanska, Norja, Yhdistynyt kuningaskunta

Joosep ToolMyyntipäällikkö

Sähköposti: joosep@printall.ee
Puhelin: +372 55599777
Puhelin: +372 669 8464
Fax: +372 669 8426
Ruotsi, Tanska, Yhdistynyt kuningaskunta

Diana TreierMyyntipäällikkö

Sähköposti: diana@printall.ee
Puhelin: +372 5278107
Puhelin: +372 669 8467
Fax: +372 669 8426
Ranska, Venäjä

Andres OttasMyyntipäällikkö

Sähköposti: andres@printall.ee
Puhelin: +372 5149874
Puhelin: +372 669 8438
Fax: +372 669 8426
Alankomaat, Belgia

Merili TurjaMyyntipäällikkö

Sähköposti: merili@printall.ee
Puhelin: +372 5281395
Puhelin: +372 669 8485
Fax: +372 669 8426
Saksa

Aare Puur erityinen projektipäällikkö

Sähköposti: aare@printall.ee
Puhelin: +372 5554 4190
Puhelin: +372 669 8466
Fax: +372 669 8426

Karolin KarotamAsiakaspäällikkö

Sähköposti: karolin@printall.ee
Puhelin: +372 53487778
Puhelin: +372 669 8461
Fax: +372 669 8426
Ruotsi, Tanska, Norja, Alankomaat, Belgia, Ranska, Venäjä

Maria KolmarAsiakaspäällikkö

E-mail: maria@printall.ee
Mobile: +372 5244433
Phone: +372 669 8466
Fax: +372 669 8426
Viro, Latvia, Liettua

Meeli LestmannAsiakaspäällikkö

Sähköposti: meeli@printall.ee
Puhelin: +372 5246625
Puhelin: +372 669 8420
Fax: +372 669 8426
Viro, Suomi

Katrin TaaringAsiakaspäällikkö

Sähköposti: katrin@printall.ee
Puhelin: +372 5110032
Puhelin: +372 669 8439
Fax: +372 669 8426
Suomi, Ruotsi, Alankomaat, Ranska

Irke MälgandAsiakaspäällikkö

Sähköposti:irke@printall.ee
Puhelin: +372 56917964
Puhelin: +372 669 8486
Fax: +372 669 8426
Viro, Saksa