Warning: Undefined array key "parent" in /var/www/html/wp-content/themes/printall50/header.php on line 72
Pikaajaline kogemus ja tipptasemel tehnikapark | Printall

Pikaajaline kogemus ja tipptasemel tehnikapark

Printall on aastal 1971 asutatud trükikoda, kus oleme järjepidevalt panustanud innovatsiooni, kaasaegsesse tehnikaparki ning keskkonnasõbralikku tootmisse. Kogemustepagasis on töid suuremahulistest ajalehtedest ja ajakirjadest kuni väikesetiraažiliste trükisteni.

Trükikoda Printall asutati 1971. aastal, sama aasta septembris väljus siit ka esimene ajaleht. Pikkade aastate jooksul oleme omandanud väärtuslikke teadmisi töö sujuvaks korralduseks ning õppinud tagama maksimaalset trükikvaliteeti ka suuremate mahtude juures. Seda kõike võimalikult keskkonnasõbralikul moel.

Oleme orienteeritud pidevale arengule ja eesmärkide täitmisele. 2004. aastal avasime Baltimaade moodsaima trükikoja. Siin trükitakse enamik Eestis ilmuvatest ajalehtedest-ajakirjadest ning suur osa reklaamiväljaannetest.

Printall trükib:

kõrgekvaliteedilisi ajakirju ja ajalehti

toote- ja teenuste-
katalooge ning aastaraamatuid

reklaammaterjale (otseposti trükised, brošüürid, manuaalid, kalendrid, voldikud, plakatid, flaierid jne.)

pehmekaanelisi raamatuid

pakendeid

teostame ka keerukaid järeltöötluslahendusi

Täpsemalt saad kõikide meie trükiteenustega tutvuda siin:    trükitööd

Alates 1998. aastast kuulub AS Printall meediakontsernile Ekspress Grupp, mis 2007. aasta kevadel viis esimese Baltimaade meediaettevõttena oma aktsiad börsile. Ettevõte annab tööd enam kui 200’l inimesele.

Printall rahvusvahelisel turul

Printalli eksporttoodangu osakaal on üle 65% kogukäibest. Meie kliendid on Rootsist, Norrast, Soomest, Taanist, Balti riikidest, Inglismaalt, Hollandist, Prantsusmaalt, Saksamaalt. Sealsete klientide kaudu jõuavad meie trükised ka Hiinasse, USAsse, Aafrikasse ehk üle kogu maailma.

Printalli kvaliteedijuhtimise süsteem põhineb ISO 12647 standardil, mis vastab UGRA/Fogra Forschungsgesellchaft Druck e.V. standarditele. Lisaks trükkimisele võime transportida valmistoodangu mis tahes maailma punkti.

Keskkonnasõbralik tegudes, mitte sõnades

Panustame keskkonna hoidmisse tõsiselt – 95% kõikidest trükikoja tootmisjääkidest läheb taaskasutusse, jõudes taas ühel või teise pabertootena inimeseni.